FREKV.VÁLTÓ DELTA 3FÁZIS 3,7kW VFD037EL43A
Menny.:DB
Gyártó cikkszám: DELTA VFD037EL43A
Cikkszám: 5766
Elérhetőség: Előrendelhető, ÁR NEM AKTUÁLIS!
Nem értékelt
Gyártó: Delta
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
FREKV.VÁLTÓ DELTA 3FÁZIS 2,2kW
Gyártó cikkszám: DELTA VFD022EL43A
FREKV.VÁLTÓ DELTA 1FÁZIS 2,2kW