GLIM IZZÓ Ba9s 230V 2,6W TR-NYGI230
Menny.:
DB
Értesítés
Gyártó cikkszám:
TR-NYGI230
Cikkszám:
10043
Elérhetőség:
Előrendelhető, ÁR NEM AKTUÁLIS!
Nem értékelt
Gyártó:
TRACON
Vélemények
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Értékelem a terméket
Írja meg véleményét
Az Ön neve:
Az Ön véleménye:
Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz
Kitűnő
phone_number
Tovább
Hasonló termékek
Villámnézet
JELZŐIZZÓ E12 115V 5W 13x34mm
Gyártó cikkszám:
IZZÓK
Kívánságlistára teszem
Villámnézet
TELEFONIZZÓ T6,8F 24V 50mA 6x44mm
Kívánságlistára teszem
JELZŐIZZÓ Ba9s 230V 2W B3079
B3079
PARFÖM IZZÓ E14 230V 7W 2db/csomag