GLIM IZZÓ Ba9s 24V 2W TR-NYGI24
Menny.:
DB
Értesítés
Gyártó cikkszám:
TR-NYGI24
Cikkszám:
10595
Elérhetőség:
Előrendelhető, ÁR NEM AKTUÁLIS!
Nem értékelt
Gyártó:
TRACON
Vélemények
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Értékelem a terméket
Írja meg véleményét
Az Ön neve:
Az Ön véleménye:
Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz
Kitűnő
phone_number
Tovább
Hasonló termékek
Villámnézet
PARFÖM IZZÓ 230V E14 15W HŐÁLLÓ 300°C!!