HŐSUGÁRZÓ 450W FAGYŐR SO-FKM450
Menny.:
DB
Értesítés
Gyártó cikkszám:
SO-FKM450
Cikkszám:
15282
Elérhetőség:
Előrendelhető, ÁR NEM AKTUÁLIS!
Nem értékelt
Gyártó:
Somogyi Elektronic
fűtési fokozatok 450 W
elhelyezhetőség álló
termosztát van (5 °C - 30 °C )
távirányító nem
ideális helyiségméret 7 m2
fagyőr funkció van
beépített ventilátor nincs
tápkábel hossza 1,6 m
tápellátás 230 V~
méret 30 x 28,5 x 18 cm
tömeg 1 kg
Vélemények
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Értékelem a terméket
Írja meg véleményét
Az Ön neve:
Az Ön véleménye:
Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz
Kitűnő
phone_number
Tovább
Hasonló termékek
Villámnézet
HŐLEFÚVÓ 2000W 2FOK. ASZTALI FK1
Gyártó cikkszám:
SO-FK1
Kívánságlistára teszem
Villámnézet
LEDES SOLAR LÁMPA ASZTALI 5W 120lm WW ASALITE
ASAL0304
Kívánságlistára teszem
BERNER Elektronikai spray 400ml
BERNER 22509
EGÉR- ÉS PATKÁNYRIASZTÓ 150m2 dugvillás
G-55631B
HŐ ÉS PÁRATARTALOM MÉRŐ HC13
SO-HC13
LÉPCSŐHÁZI AUTOMATA MENTA 424530
MENTA 424530
HŐSUGÁRZÓ 600W/1200W FALI 2 FOKOZAT FK20