T0-2-1/E KAPCSOLÓ 3P 20A (KK0-20-6002)
Menny.:
DB
Kosárba
Gyártó cikkszám:
MÖ-024639
Cikkszám:
2894
Elérhetőség:
Utolsó 4 DB raktáron
Nem értékelt
Gyártó:
Eaton
Vélemények
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Értékelem a terméket
Írja meg véleményét
Az Ön neve:
Az Ön véleménye:
Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz
Kitűnő
phone_number
Tovább
Kapcsolódó termékek
Villámnézet
KK0-20-6002 ***** (T0-2-1/E)
Gyártó cikkszám:
GANZ G-K1AC6002AA00M20
Kívánságlistára teszem
Hasonló termékek
Villámnézet
EATON 4P C 16A KISMEGSZ. PL6 166519
MÖ-166519
Kívánságlistára teszem
DILM7-10 230V AC MÁGNESKAPCS 3kW 276550
T0-1-8220/E ÁTKAPCSOLÓ 1P. 031728
DILR22 24V AC SEGÉDKONTAKTOR 2NO 2NC 6A