TÁPEGYSÉG 24V DC 4,5A 100W LRS-100-24 mini! 129x97x30mm
Menny.:DB
Gyártó cikkszám: LRS-100-24
Cikkszám: 16906
Elérhetőség: Előrendelhető, ÁR NEM AKTUÁLIS!
Nem értékelt
Leírás és Paraméterek
Méret 129x97x30mm
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
TÁPEGYSÉG 24V DC 2,5A 60W (H)DR-60-24