TÁPEGYSÉG 48V DC 3,3A 158,4W LRS-150-48
Menny.:DB
Gyártó cikkszám: LRS-150-48
Cikkszám: 15345
Elérhetőség: Előrendelhető, ÁR NEM AKTUÁLIS!
Nem értékelt
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
TÁPEGYSÉG 24V DC 2,5A 60W (H)DR-60-24