TÁPEGYSÉG DC-DC 9-36V -> 2-32V DC 700mA 36W IP67 LDD-700HW
Menny.:DB
Gyártó cikkszám: LDD-700HW
Cikkszám: 14205
Elérhetőség: Előrendelhető, ÁR NEM AKTUÁLIS!
Nem értékelt
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED TÁP PANELBE 32W 800mA 21-40V
Gyártó cikkszám: OSRAM ELEMENT 33/220-240/800 G3
LED TÁPEGYSÉG 12V DC 20W