WARNISCH CSŐ 12MM -260-560C' TBA-12-KH-10
Menny.:
M
Értesítés
Gyártó cikkszám:
TBA-12-KH-10
Cikkszám:
19364
Elérhetőség:
Előrendelhető, ÁR NEM AKTUÁLIS!
Nem értékelt
Vélemények
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Értékelem a terméket
Írja meg véleményét
Az Ön neve:
Az Ön véleménye:
Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz
Kitűnő
phone_number
Tovább
Hasonló termékek
Villámnézet
WARNISH CSŐ 6mm
Gyártó cikkszám:
VILL-045 varnis
Kívánságlistára teszem
Villámnézet
CSŐTÁGÍTÓ TÜSKE ALU
TÜSKE1
Kívánságlistára teszem
HAJLÍTÓ BETÉT 16
HY-H16
WARNISH CSŐ 8mm -60C' - +250C'
VILL-050 varnis
HAJLÍTÓ BETÉT 13.5
HY-H13.5
WARNISCH CSŐ 10mm